Webform Select Image (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: Webform
lt: Web forma

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: The default value of the field.
lt: Įprasta laukelio reikšmė.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
lt: Pažymėkite čia jei leisite lankytojams pasirinkit daugiau nei vieną.

en: Legend
lt: Legenda

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Randomize options
lt: Atsitiktinai parinkti parinktis
