Webform Select Image (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Display options
nl: Weergave-opties

en: Webform
nl: Formulier

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: The default value of the field.
nl: Standaardwaarde van dit veld.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
nl: Selecteer deze optie als de gebruiker meer dan één optie mag kiezen.

en: Legend
nl: Legenda

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Randomize options
nl: Opties in willekeurige volgorde plaatsen

en: Randomizes the order of the options when they are displayed in the form.
nl: Bepaalt willekeurig de volgorde van de opties als ze weergegeven worden in het formulier.

en: Select image
nl: Afbeelding selecteren
