Webform Select Image (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: - None -
cy: - Dim -

en: Multiple
cy: Lluosog

en: Picture
cy: Darlun

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: The default value of the field.
cy: Gwerth rhagosod o'r maes.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
cy: Gwirio'r dewis yma os y ddylai'r defnyddiwr gael ei ganiatáu i ddewis gwerthoedd lluosog.

en: Image style
cy: Arddull delwedd
