Webform Select Image (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Multiple
da: Flere

en: Picture
da: Billede

en: Display options
da: Indstillinger for visning

en: Webform
da: Webformular

en: Default value
da: Standardværdi

en: The default value of the field.
da: Feltets standardværdi.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
da: Marker dette hvis du ønsker at brugeren skal kunne vælge flere værdier.

en: Legend
da: Beskrivelse

en: Image style
da: Billedformat

en: Randomize options
da: Randomisér valgmuligheder

en: Randomizes the order of the options when they are displayed in the form.
da: Viser valgmulighederne i tilfældig rækkefølge når de vises i formularen.
