Webform Select Image (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Multiple
fi: Monivalinta

en: Picture
fi: Kuva

en: Display options
fi: Näyttöasetukset

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: The default value of the field.
fi: Kentän oletusarvo.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
fi: Valitse tämä, jos käyttäjän on sallittua valita useita arvoja.

en: Legend
fi: Selite

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Randomize options
fi: Sekoita vaihtoehdot

en: Randomizes the order of the options when they are displayed in the form.
fi: Sekoittaa vaihtoehdot lomakkeella näytettäessä.
