Webform Select Image (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Picture
fr: Image

en: Display options
fr: Options d'affichage

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: The default value of the field.
fr: La valeur par défaut du champ.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
fr: Cochez cette option si l'utilisateur est autorisé à sélectionner plusieurs valeurs.

en: Legend
fr: Légende

en: Image style
fr: Style d'image

en: Randomize options
fr: Afficher aléatoirement les options

en: Randomizes the order of the options when they are displayed in the form.
fr: Affiche les options aléatoirement lorsqu'elles sont affichées dans le formulaire.
