Webform Select Image (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Picture
gl: Imaxe

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: Webform
gl: Formulario web

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
