Webform Select Image (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Multiple
id: Banyak

en: Picture
id: Foto

en: Display options
id: Opsi tampilan

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Image style
id: Gaya gambar
