Webform Select Image (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Multiple
oc: Multipla

en: Picture
oc: Imatge

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Image style
oc: Estil d'imatge
