Webform Select Image (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Multiple
ro: Multiplă

en: Picture
ro: Imagine

en: Display options
ro: Opțiuni de afișare

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: The default value of the field.
ro: Valoarea implicită a acestui cîmp.

en: Image style
ro: Stil imagine

en: Select image
ro: Alege imagine
