Webform Select Image (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Picture
sk: Obrázok

en: Webform
sk: Webformulár

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: The default value of the field.
sk: Predvolená hodnota poľa.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
sk: Zaškrtnite túto možnosť ak používateľ môže vybrať viacero hodnôt.

en: Image style
sk: Štýl obrázka
