Webform Sermepa (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Update
hu: Frissítés

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Testing
hu: Tesztelés

en: Webform
hu: Űrlap

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hu: Figyelmeztetés: Ezt csak a megbízható szerepköröknek szabad megadni, mert biztonsági következményekkel jár.

en: Price value
hu: Ár

en: Wrong expiration date
hu: Rossz lejárati dátum

en: Transaction refused
hu: A tranzakció visszautasítva
