Webform Sermepa (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Update
pt: Atualizar

en: Testing
pt: Testando

en: Webform
pt: Formulário

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pt: Atenção: Dê a grupo de utilizadores de confiança somente; esta permissão tem implicações de segurança.

en: Price value
pt: Valor do preço
