Webform Sermepa (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Update
es: Actualizar

en: Secret key
es: Llave secreta

en: Testing
es: Probando

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
es: Advertencia: Proporcionar sólo a los roles de confianza. Este permiso implica riesgos de seguridad.

en: Method of encryption
es: Método de encriptación

en: Sermepa Settings
es: Opciones de sermepa

en: Expired card
es: Tarjeta vencida
