Webform Sermepa (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Update
nl: Bijwerken

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Testing
nl: Tests

en: Webform
nl: Formulier

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
nl: Let op: alleen toevoegen aan rollen die u vertrouwt; dit toegangsrecht kan schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.

en: Price value
nl: Prijswaarde
