Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Update
ar: تحديث

en: Out of date
ar: قديم

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Installed
ar: مثبت

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ar: تحذير : هذه الصلاحية تؤثر على الأمن، لا تمنحها إلا للأدوار الموثوق بها.
