Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Update
ast: Anovar

en: Out of date
ast: Ensin anovar

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu

en: Testing
ast: Prebes
