Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Language
be: Мова

en: Update
be: Абнавіць

en: Out of date
be: Састарэлы

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана

en: Testing
be: Тэставанне

en: Webform
be: Анкета

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
be: Заўвага: прызначайце толькі давераным ролям; гэта права мае  ахоўную функцыю.
