Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Out of date
bo: དུས་ཡོལ་ཟིན་པ

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
bo: ཉེན་བརྡ། བློ་འཁེལ་ཆོག་པའི་འགན་ནུས་ཁོ་ན་ལ་སྤྲོད་དགོས། སྤྱོད་དབང་འདིས་བདེ་འཇགས་ཀྱི་གནད་དོན་འབྱུང་སྲིད།
