Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Currency
ca: Moneda

en: Update
ca: Actualitza

en: Out of date
ca: Desactualitzat

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Testing
ca: Proves

en: Webform
ca: Formulari web

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ca: Avís: Assigneu-lo només als rols de confiança; aquest permís té implicacions en la seguretat.
