Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Currency
cs: Měna

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Out of date
cs: Zastaralý

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Testing
cs: Testování

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
cs: Varování: Tato práva přiřazujte pouze spolehlivým rolím; Tato práva mají dopad na bezpečnost.
