Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Currency
da: Valuta

en: Update
da: Opdatér

en: Out of date
da: Forældet

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: Testing
da: Test

en: Webform
da: Webformular

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
da: Advarsel: Giv kun til betroede roller; denne tilladelse har sikkerhedsmæssige implikationer.

en: Price value
da: Pris værdi
