Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Currency
es: Moneda

en: Update
es: Actualizar

en: Out of date
es: No actualizado

en: Not installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado

en: Testing
es: Probando

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
es: Advertencia: Proporcionar sólo a los roles de confianza. Este permiso implica riesgos de seguridad.

en: Sermepa Settings
es: Opciones de sermepa
