Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Language
et: Keel

en: Currency
et: Valuuta

en: Update
et: Uuenda

en: Out of date
et: Aegunud

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Testing
et: Testimine

en: Webform
et: Veebivorm

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
et: Hoiatus: Määra ainult usaldusväärsetele rollidele; see õigus mõjutab lehe turvalisust.
