Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Currency
fi: Valuutta

en: Update
fi: Päivitys

en: Out of date
fi: Ei ajan tasalla

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Installed
fi: Asennettu

en: Testing
fi: Testaus

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fi: Varoitus: Aseta vain luotetuille rooleille; tällä oikeusmäärityksellä on vaikutuksia turvallisuuteen.
