Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Currency
fr: Devise

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Out of date
fr: Non à jour

en: Not installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Testing
fr: Test

en: Product description
fr: Description du produit

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fr: Attention : ne l'attribuer qu'à des rôles de confiance ; cette permission touche à la sécurité.

en: Price value
fr: Valeur du prix
