Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Out of date
hi: अप्रचलित

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Testing
hi: परिक्षण
