Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Currency
hr: Valuta

en: Update
hr: Osvježi

en: Out of date
hr: Zastarjelo

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Installed
hr: Instaliran

en: Testing
hr: Testiranje

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hr: Upozorenje: Dopustite samo provjerenim ulogama, ovo dopuštenje ima sigurnosne implikacije.
