Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Currency
hu: Pénznem

en: Update
hu: Frissítés

en: Out of date
hu: Elavult

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Testing
hu: Tesztelés

en: Webform
hu: Űrlap

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hu: Figyelmeztetés: Ezt csak a megbízható szerepköröknek szabad megadni, mert biztonsági következményekkel jár.

en: Price value
hu: Ár
