Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Out of date
hy: Հնացած

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված
