Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Currency
id: Mata uang

en: Update
id: Perbarui

en: Out of date
id: Kadaluarsa

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Installed
id: Terinstal

en: Testing
id: Pengujian

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
id: Peringatan: Berikan hanya untuk pemeran terpercaya; kewenangan ini mempengaruhi keamanan.
