Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Update
is: Uppfæra

en: Out of date
is: Útrunnið

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
is: Aðvörun: Veitið aðeins þeim hlutverkum sem þið treystið; þessi heimild hefur öryggisáhrif.
