Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Currency
it: Valuta

en: Update
it: Aggiorna

en: Out of date
it: Non aggiornato

en: Not installed
it: Non installato

en: Installed
it: Installato

en: Testing
it: In fase di test

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
it: Attenzione: garantire esclusivamente agli utenti fidati; questo permesso ha implicazioni per la sicurezza del sito.
