Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Currency
ja: 通貨

en: Update
ja: 更新

en: Out of date
ja: 期限切れ

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Testing
ja: テスト

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ja: 警告: 信頼できる役割のみに与えてください。この権限はセキュリティへの影響があります。
