Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Update
jv: Dianyari

en: Out of date
jv: Wis lawas

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang

en: Testing
jv: Ujian

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
jv: Welingan: Wénéhānā kanggo parāgā sing dipercaya waé; kawenangan iki nduwéni pengaruh marang keamanan situs.
