Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Currency
lv: Valūta

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Out of date
lv: Novecojis

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: Testing
lv: Testēšana

en: Webform
lv: Webforma

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lv: Brīdinājums: Piešķiriet tikai uzticamām lomām; šī atļauja ir saistīta ar drošību.
