Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Currency
oc: Devisa

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Out of date
oc: Pas a jorn

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: Testing
oc: Tèst

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
oc: Avís : Assigneu-lo solament als ròtles de confiança; aqueste permés a implicacions en la seguretat.
