Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Language
pl: Język

en: Currency
pl: Waluta

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Out of date
pl: Nieaktualne

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Testing
pl: Testowanie

en: Webform
pl: Formularz

en: Product description
pl: Opis produktu

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pl: Uwaga: tylko dla zaufanych ról; to uprawnienie dotyczy bezpieczeństwa.

en: Price value
pl: Wartość ceny
