Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Currency
ro: Monedă

en: Update
ro: Actualizare

en: Out of date
ro: Expirat

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: Testing
ro: Testare

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ro: Avertisment: A se acorda numai rolurilor care prezintă încredere; această permisiune are implicații de securitate.
