Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Currency
ru: Валюта

en: Update
ru: Обновить

en: Out of date
ru: Требуется обновление

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Installed
ru: Установлено

en: Testing
ru: Тестирование

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ru: Предупреждение: это право связано с безопасностью сайта. Предоставляйте это право только пользователям той роли, которым вы доверяете.

en: Price value
ru: Значение цены
