Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Currency
sk: Mena

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Out of date
sk: Neaktuálne

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Installed
sk: Inštalované

en: Testing
sk: Testovanie

en: Webform
sk: Webformulár

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sk: Upozornenie: Prideľujte len dôveryhodnej kategórii používateľov; toto oprávnenie má dôsledky na zabezpečenie systému.
