Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Currency
sv: Valuta

en: Update
sv: Uppdatera

en: Out of date
sv: Föråldrad

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Installed
sv: Installerad

en: Testing
sv: Test

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sv: Varning: Ge enbart till betrodda användare. Denna behörighet har konsekvenser för säkerheten.

en: Price value
sv: Prisvärde
