Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Out of date
ta: நாட்பட்டது

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Testing
ta: சோதனையிடுகிறது
