Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Out of date
th: ล้าสมัย

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
th: คำเตือน: ให้บทบาทที่เชื่อถือได้เท่านั้น การอนุญาตนี้มีปัจจัยด้านความปลอดภัย
