Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Currency
tr: Para birimi

en: Update
tr: Güncelle

en: Out of date
tr: Güncel değil

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Installed
tr: Kurulu

en: Testing
tr: Test ediliyor

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
tr: Uyarı: Sadece güvenilir rollere verin; bu iznin güvenlik etkileri vardır.
