Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Currency
uk: Валюта

en: Update
uk: Оновити

en: Out of date
uk: Застаріло

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Testing
uk: Тестування

en: Webform
uk: Вебформа

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
uk: Увага: Надавати тільки довіреним ролям; це повноваження пов’язане з безпекою.
