Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Language
af: Taal

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Update
af: Dateer op

en: Out of date
af: Nie opdatum nie

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
