Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Update
bn: আপডেট

en: Out of date
bn: মেয়াদোত্তীর্ণ

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
