Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Update
cy: Diweddaru

en: Out of date
cy: Wedi dyddio

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Testing
cy: Profi

en: Webform
cy: Ffurf gwe
