Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Out of date
el: Μη ενημερωμένο

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Testing
el: Δοκιμές

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
el: Προειδοποίηση: Δώστε την μόνο σε αξιόπιστους ρόλους, αυτή η άδεια έχει επιπτώσεις στην ασφάλεια.
